Contact school & medewerkers

    Eerste Leidse Schoolvereniging
    P.C. Hooftlaan 12
    2332 AX Leiden
    Telefoon: 071 – 576 52 66
    administratie@eersteleidseschool.nl

    IBAN: NL13ABNA 0566143348

    Medewerkers

    Groep Blauw: Monique Kanbier (mkanbier@eersteleidseschool.nl) en Sandra van den Dries (svandendries@eersteleidseschool.nl)

    Groep Geel: Yvonne van der Horn (yvandijk@eersteleidseschool.nl) en Annemieke Kok (akok@eersteleidseschool.nl)

    Groep Roze: Anne Fereira de Miranda Santos (aluyt@eersteleidseschool.nl)

    Groep 3: Marion Sierat (msierat@eersteleidseschool.nl) en Marjolein Beck (mbeck@eersteleidseschool.nl)

    Groep 3/ 4: Elles Boshouwer Kroet (eboshouwerkroet@eersteleidseschool.nl), Mirjam van der Voet (mvandervoet@eersteleidseschool.nl) en Marije Oosterbaan (moosterbaan@eersteleidseschool.nl)

    Groep 4: Claudia Frank (cfrank@eersteleidseschool.nl) en Lotte Weymiens (lweymiens@eersteleidseschool.nl)

    Groep 5: Mieke Hobby (mhobby@eersteleidseschool.nl), Bébel Verhaar (bgips@eersteleidseschool.nl) en Myra Gobets (mgobets@eersteleidseschool.nl)

    groep 5/6: Stephanie Zuidmeer (szuidmeer@eersteleidseschool.nl)

    Groep 6:  Mirjam van Delft  (mvandelft@eersteleidseschool.nl) en Petriëlle Buis (pbuis@eersteleidseschool.nl)

    Groep 7: Nanette Donker (ndonker@eersteleidseschool.nl)

    Groep 8: Martine Spanjer (mspanjer@eersteleidseschool.nl) en Rini van Velthoven (rvanvelthoven@eersteleidseschool.nl)

    Intern Begeleiders: Kitty Verkuil (kverkuil@eersteleidseschool.nl) en Roelie Smittenaar (rsmittenaar@eersteleidseschool.nl)

    Directeur: Ed Bossong (ebossong@eersteleidseschool.nl)

    Administratie: Wilma Wesselius (wwesselius@eersteleidseschool.nl)

    Gymnastiek docent: Stefan Emmanouïl (semmanouil@eersteleidseschool.nl)

    Muziek docent: Annemiek Schep (aschep@eersteleidseschool.nl)

    Onderwijsassistent: Hanane Azzaoui (hazzaoui@eersteleidseschool.nl)

    Conciërge: Hans Kranenburg (hkranenburg@eersteleidseschool.nl) en Mustapha Fahchouch (mfahchouch@eersteleidseschool.nl)

    Foto albums

    > Bekijk meer foto's

    Blog directeur

    > Lees het blog

    Activiteiten

    1. Teamsportdag groepen 5 tot en met 8

      september 26
    2. Minikoraal

      oktober 1 @ 12:45 - 14:00

    > Bekijk de agenda